PRACA PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY

(z terenu Kraków, Wrocław, Poznań i okolic)

Przedstawiciel na południowo-zachodnią Polskę

Główny target: Opole, Wrocław, Katowice, Kielce, Zabrze.

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie.

Przedstawiciel na północno-zachodnią Polskę

Główny target: Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Zielona Góra.

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, kuj-pom, pomorskie, zach-pom, lubuskie.

Przedstawiciel na południowo-wschodnią Polskę

Główny target: Olsztyn, Lublin, Warszawa, Łódź, Białystok.

Miejsce pracy: woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie.

Na czym polega praca:

Przedstawiciel w naszym zespole wspiera istniejącą i generuje nową sprzedaż produktów medycznych znajdujących się w portfolio firmy.
Do obowiązków należy, m.in.:
• pozyskiwanie i obsługa wszystkich klientów na podległym terenie w drodze spotkań osobistych, szkoleń i prezentacji na oddziałach/blokach operacyjnych/konferencjach
• dodatkowo obsługa terenu na drodze spotkań i szkoleń wirtualnych
• przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby klienta i standardy firmy
• utrzymywanie trwałych relacji biznesowych
• aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy
• prowadzenie dokumentacji sprzedażowej/bazy klientów/informacji rynkowych

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę - nienormowany czas pracy

DODATKI:

laptop

telefon komórkowy

szkolenia w tym zagraniczne

samochód

• Stabilne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym - możliwość wypracowania premii miesięcznej, kwartalnej i rocznej w zależności od rozwoju danego obszaru, realizacji założonych celów i odrębnie wypracowanych wyników sprzedażowych
• Możliwość awansu w zależności od indywidualnych predyspozycji
• Praca w międzynarodowej firmie - ambitny polski zespół
• Profesjonalne wsparcie managerów oraz biura
• Zatrudnienie poprzedzone szkoleniem przygotowującym do wykonywania przyszłych zadań

Twoj zakres obowiązków:

• Dbanie o wyniki sprzedażowe, które są odzwierciedleniem efektywności działań promocyjnych (weryfikacja przez przełożonego)
• Wykonywanie określonej na dany okres ilości wizyt u klientów wg założeń oraz aktywne uczestnictwo we wszystkich przygotowanych przez firmę akcjach, niezależnie od miejsca i czasu w jakim są one organizowane
• Zbieranie i aktualizacja informacji o klientach oraz raportowanie o odbytych wizytach
• Gromadzenie i aktualizacja informacji o konkurencji (np. taktyce rynkowej i działaniach promocyjnych)
• Systematyczne podnoszenie kwalifikacji m.in. poprzez udział w zaplanowanych szkoleniach i spotkaniach
• Praca umysłowa, stanowisko samodzielne - pod nadzorem

Nasze wymagania:

• Wysoka dyspozycyjność / dynamiczność i gotowość do podróży służbowych 2-4 dni w każdym tygodniu
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym
• Wykształcenie wyższe medyczne, farmaceutyczne lub chemiczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej będzie mile widziane 😊
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność obsługi komputera
• Prawo jazdy kat. B

Kandydat powinien także cechować się, m.in.:

• zdolnościami negocjacyjnymi/ umiejętnościami strategicznymi
• odpowiedzialnością
• dojrzałością
• dobrą organizacją czasu pracy
• sumiennością
• komunikatywnością
• kreatywnością
• samodzielnością
• wysoką kulturą osobistą oraz standardami etycznymi

JAK DO NAS APLIKOWAĆ

By rozpocząć swoją przygodę z Mac's Medical Sp. z o.o. wyślij swoje CV na adres:

macs@macs.waw.pl