SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli chcesz zamówić produkt, zadać pytanie lub umówić się na spotkanie, napisz e-mail lub zadzwoń do nas.

Adresy

Godziny robocze

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00

Numer telefonu

T: + 48 22 628 12 89
F: + 48 22 621 93 51
kom: +48 694 45 47 45

Email

macs@macs.waw.pl

Skontaktuj się z nami

Austria

MAC´S Medical Handels GmbH
Brown-Boveri-Str. 6 / B17-1 / Top 24
2351 Wiener Neudorf
Tel.: +43 2236 710 250
Fax: +43 2236 710 250 50
eMail: macs@macsmedical.eu

Philip Schmid
philip.s@macsmedical.eu
Mobile: +43 664 426 99 77

Czech Republic

MAC´s MEDICAL CEE, s.r.o.
Mlýnská 13
602 00 Brno / Czech Republic
Tel.: +420 739 245 367

Jiri Trtik
jiri.t@macsmedical.eu
Mobile: +420 739 245 367

Mazedonia

MAC´s Medical JIE DOOEL
Dane Krapcev 12
1000 Skopje / North Macedonia
Tel.: +381 63 231 206

Misa Kovacevic
misa.k@macsmedical.eu
Mobile: +381 63 263 364

Romania

MAC's MEDICAL SURGICAL S.R.L.
Bulevardul Eroilor de la Tisa nr. 45
300041 Timisoara / ROMANIA
Tel. +40 356 464 136

Lucian Brusturean
lucian.b@macsmedical.eu
Mobile: +40 727 399 598

Croatia

Klinimed d.o.o.
1. Arbanasov odvojak 12
10020 Zagreb – Hrasce / Croatia
Tel.: +385 1 2306 355
Fax: +385 1 2306 350

Alma Vidakovic
alma.v@macsmedical.eu
Mobile: +385 91 45 61 101

Vladimir Peric
vladimir.p@macsmedical.eu
Mobile: +385 91 30 95 612

Hungary

MAC´S Medical Handels GmbH Hungary
Hungarian Representative Office
Bocskai út. 11/I/1
1114 Budapest / Hungary
Tel.: +36 1 279 0620
Fax: +36 1 386 91 55

Dorottya Berki
dorottya.b@macsmedical.eu
Mobile: +36 30 967 5122

Edit Somogyi
edit.s@macsmedical.eu
Mobile: +36 30

Serbia

MAC´S MEDICAL SEE d.o.o.
Danila Ilica br.2
26300 VRŠAC / Serbia
Tel.: +381 63 231 206

Misa Kovacevic
misa.k@macsmedical.eu
Mobile: +381 63 263 364

Vladimir Jovanovic
vladimir.j@macsmedical.eu
Mobile: +381 63 231 206

Poland

Macs Medical Sp. z o.o.
Lucka 20/78
00-845 Warsaw / Poland
Tel.: +48 22 628 12 89
Fax: +48 22 621 93 51
eMail: macs@macs.waw.pl

Aldona Kalinowska
aldona.k@macsmedical.eu
Mobile: +48 694 454 744

Slovakia

MAC´s MEDICAL Slovakia, s.r.o.
Zámocká 30
811 01 Bratislava / Slovakia
Tel.: +421 918 641 816

Jiri Trtik
jiri.t@macsmedical.eu
Mobile: +421 918 641 816

Bosnia and Herzegovina

MAC´s MEDICAL International d.o.o.
Aleksa Šantica 8
75000 Tuzla / Bosnia and Herzegovina
Tel.: +387 35 39 75 55

Lejla Dzambic
lejla.dz@macsmedical.eu
Mobile: +387 61 035 385

Bulgaria

MAC´S Medical Bulgaria EOOD
Elenovo 181 Fl.1 App.3
2700 Blagoevgrad / Bulgaria
Tel.: +359 897 633 309

Emilia Angelova
emilia.a@macsmedical.eu
Mobile: +387 61 035 385