Allium BIS - Stent do dróg żółciowych

Allium Medical

Stenty Allium BIS to samorozprężalne, w pełni pokryte i łatwo usuwalne stenty do dróg żółciowych o dużym kalibrze. Przeznaczone są do stosowania w przewlekłych niedrożnościach przewodu żółciowego (CBD) w celu umożliwienia przepływu żółci wewnątrz światła przez długi okres (do 36 miesięcy).

Niski poziom migracji

Stent nie ulega skracaniu

Obustronne pokrycie stentu

Unikalny sposób usuwania

Wykonane są z superelastycznego stopu (nitinolu) i całkowicie pokryte nowatorskim materiałem polimerowym, który zapobiega wrastaniu tkanek i zmniejsza ryzyko okluzji przez szlam. Opcje rozmiaru stentu o średnicy 8 mm lub 10 mm zapewniają doskonały przepływ wewnątrz światła. Ponadto istnieje specjalnie zaprojektowany, opatentowany mechanizm kotwiczący, którego celem jest ograniczenie migracji. Stent składa z się części głównej o duże sile oraz zakończeń o niskiej sile promieniowej, aby zminimalizować proliferecję tkanki na końcach stentu. Ma także na celu utrzymanie brodawki Vatera w stanie nienaruszonym, aby zapobiec refluksowi z dwunastnicy w kierunku dróg żółciowych .

Model z kotwicą można zastosować bez papilotomii. Implantację stentu BIS można przeprowadzić przy użyciu standardowej procedury ECPW lub przezskórnie. Konstrukcja stentu, która oparta jest o pojedyńczy drut powoduje, że usuwanie nie sprawia trudności a stent nie ulega skracaniu podczas rozprężania.

Allium BIS

• Wskazany w przypadku zwężeń przewodu żółciowego wspólnego

• Długi czas funkcjonowania (do 36 miesięcy)

• Wprowadzenie endoskopowe lub przezwątrobowe

• Brak skracania, aby zapewnić precyzyjne umieszczenie stentu

• Konstrukcja z pojedynczym drutem ułatwia usuwanie, nawet po długich okresach funkcjonowania

• Stent jest implantowany endoskopowym lub przezwątrobowym systemem wprowadzania 10 Fr po drucie wiodącym 0035"

• Dostępne rozmiary stentów z kotwicą lub bez, o średnicy 8 mm lub 10 mm i długości 60, 80, 100 lub 120 mm

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę producenta
www.allium-medical.com i skontaktuj się z naszym przedstawicielem